contact_form - en to be_BY translation catalogue (94 entries)

en: Activated plugins
be_BY: Актываваныя пашырэньні

en: Read more
be_BY: Чытаць далей

en: Settings
be_BY: Наладкі

en: Installed plugins
be_BY: Усталяваныя пашырэньні

en: Recommended plugins
be_BY: Рэкамэндаваныя да ўсталёўкі пашырэньні

en: Download
be_BY: Спампаваць

en: Install %s
be_BY: Усталявана %s

en: Install now from wordpress.org
be_BY: Усталяваць з wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
be_BY: Калі ў вас ёсьць якія небудзь пытаньні, зьвяртайцеся да plugin@bestwebsoft.com ці запоўніце кантактную форму на нашым сайце

en: Contact Form Options
be_BY: Наладкі кантактнай формы

en: Contact Form
be_BY: Кантактная форма

en: Name:
be_BY: Імя:

en: Email Address:
be_BY: E-mail адрас:

en: Phone number:
be_BY: Тэлефон:

en: Subject:
be_BY: Тэма:

en: Message:
be_BY: Паведамленьне:

en: Attachment:
be_BY: Прычапіць файл:

en: Submit
be_BY: Адправіць

en: Your name is required.
be_BY: Вашае імя - гэта абавязковы радок.

en: A proper e-mail address is required.
be_BY: Радок e-mail адраса - обавязковы да запаўненьня

en: Phone number is required.
be_BY: Вашае імя - абавязковае поле.

en: Subject is required.
be_BY: Поле Тэма - абавязковае.

en: Message text is required.
be_BY: Радок паведамленьня - абавязковы.

en: File format is not valid.
be_BY: Фармат файла не зьяўляецца дапушчальным.

en: Please fill out the CAPTCHA.
be_BY: Калі ласка, запоўніце сымбалі з выявы.

en: Please make corrections below and try again.
be_BY: Калі ласка, зрабіце выпраўленьне ў радках ніжэй ды паўтарыце працэдуру

en: Thank you for contacting us.
be_BY: Дзякуем за кантакт з намі.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
be_BY: Калі наладка 'Перайсьці на старонку' абрана, тады URL павінен быць запоўнены ў наступным фармаце

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
be_BY: Дадзены карыстальнік ня знойдзен. Наладкі не захаваны

en: Please enter a valid email address. Settings are not saved.
be_BY: Калі ласка, увядзіце карэктны адрас. Наладкі не захаваны.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
be_BY: Калі ласка, увядзіце карэктны адрас для радка 'FROM'. Наладкі не захаваны.

en: Options saved.
be_BY: Наладкі захаваны.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
be_BY: Калі вы жадаеце дадаць Кантактную Форму на свой сайт, тады вам неабходна толькі скапіяваць ды ўставіць Shortcode у канктэнт старонкі, ці запісу, ці аздабленьня:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
be_BY: Калі інфармацыя ў палях ніжэй адсутнічае, паведамленьне будзе адпраўлена на email адрас, які быў указаны пры рэгістрацыі на сайце.

en: The user's email address:
be_BY: Электронны адрас карыстальніка:

en: Create a username
be_BY: Абярыце імя карыстальніка

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
be_BY: Увядзіце імя карыстальніка, які будзе атрымліваць паведамленьні кантактнай формы.

en: Use this email address:
be_BY: Выкарыстоўваць гэты email-адрас:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
be_BY: Увядзіце адрас, на які хочаце перанакіраваць паведамленьне.

en: Additional options
be_BY: Дадатковыя наладкі

en: Display Attachment block
be_BY: Паказваць блок Прычапіць Файл

en: Users can attach the following file formats
be_BY: Карыстальнікі могуць прычапляць файлы наступных тыпаў

en: Display Attachment tips
be_BY: Паказаць дадатковую інфармацыю для блока Прычапіць Файл

en: Display tips below the Attachment block
be_BY: Паказваць блок Прычапіць Файл

en: Display Send me a copy block
be_BY: Паказаць блок Адправіць мне копію

en: What to use?
be_BY: Што выкарыстоўваць?

en: You can use the wp_mail function for mailing
be_BY: Для адпраўкі пошты вы можаце выкарыстоўваць функцыю php mail

en: To send mail you can use the php mail function
be_BY: Для адпраўкі пошты вы можаце выкарыстоўваць функцыю php mail

en: Change text of the 'FROM' field
be_BY: Зьмяніць тэкст для радка 'FROM' у лісьце

en: Enter the email address in the 'From' field
be_BY: Калі ласка, увядзіце адрас электроннай пошты ў поле 'From'

en: The email address of the user who fills the form is going to be used in the field 'From'.
be_BY: Адрас электроннай пошты карыстальніка, які запаўняе форму будзе выкарыстоўвацца ў поле 'From'.

en: This email address will be used in the 'From' field.
be_BY: Гэты адрас будзе выкарыстоўвацца ў поле 'From'

en: Display phone field
be_BY: Паказаць радок для тэлефона

en: Required fields
be_BY: Абавязковыя палі

en: Name
be_BY: Імя

en: E-Mail Address
be_BY: Адрас электроннай пошты

en: Phone
be_BY: Тэлефон

en: Subject
be_BY: Тэма

en: Message
be_BY: Паведамленьне

en: Display additional info in email
be_BY: Паказ дадатковай інфармацыі ў лісьце

en: Sent from (ip address)
be_BY: Адпраўлена ад (IP адрас)

en: Date/Time
be_BY: Дата/Час

en: Sent from (referer)
be_BY: Прыйшло з

en: Using (user agent)
be_BY: Выкарыстоўваць (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
be_BY: Моўныя наладкі для палёў у форме

en: Add language
be_BY: Дадаць мову

en: Change the names of the contact form fields and error messages
be_BY: Зьмяніць назвы палёў кантактнай формы й паведамленьняў аб памылках

en: English
be_BY: Ангельская

en: Error message for the Name field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Імя Карыстальніка

en: Error message for the Email field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Электронная Пошта

en: Error message for the Phone field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Тэлефон

en: Error message for the Subject field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Тэма

en: Error message for the Message field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Паведамленьне

en: Error message for the Attachment field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Прычапіць Файл

en: Error message for the Captcha field
be_BY: Паведамленьне аб памылкі для поля Captcha

en: Error message for the whole form
be_BY: Паведамленьне аб памылцы для усёй формы

en: Use shortcode
be_BY: Выкарыстоўваць shortcode

en: for this language
be_BY: для дадзенай мовы

en: Action after email is sent
be_BY: Дзеяньні пасьля адпраўкі ліста

en: Display text
be_BY: Адлюстраваць тэкст

en: Text
be_BY: Тэкст

en: Redirect to the page
be_BY: Перакінуць на старонку

en: Url
be_BY: www-адрас

en: Save Changes
be_BY: Захаваць зьмены

en: Sorry, email message could not be delivered.
be_BY: Прабачце, вашая электронная пошта не можа быць адпраўленай.

en: You can attach the following file formats
be_BY: Карыстальнікі могуць прычапіць файлы наступных тыпаў

en: Send me a copy
be_BY: Адправіць мне копію

en: Contact from
be_BY: Кантактная форма

en: Email
be_BY: Электронная пошта

en: Site
be_BY: Сайт

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
be_BY: Калі вы бачыце гэты MIME, значыць гэты тып не падтрымліваецца вашым паштовым кліентам!

en: FAQ
be_BY: Пытаньні й адказы

en: Support
be_BY: Падтрымка

en: Are you sure that you want to delete this language data?
be_BY: Вы сапраўды хочаце выдаліць дадзеныя для гэтай мовы?
