contact_form - en to fa_IR translation catalogue (73 entries)

en: Activated plugins
fa_IR: افزونه های فعال

en: Read more
fa_IR: متن کامل

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Installed plugins
fa_IR: افزونه های نصب شده

en: Recommended plugins
fa_IR: افزونه های پیشنهادی

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Install %s
fa_IR: نصب  %s

en: Install now from wordpress.org
fa_IR: هم اکنون نصب کنید  wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
fa_IR: چنانچه سئوالی دارید لطفا از طریق رایانامه plugin@bestwebsoft.com یا فرم ارتباطی سایت با با تماس بگیرید.

en: Contact Form Options
fa_IR: گزینه های فرم ارتباط با مدیریت

en: Contact Form
fa_IR: فرم ارتباط با مدیریت

en: Name:
fa_IR: نام

en: Email Address:
fa_IR: رایانامه

en: Phone number:
fa_IR: شماره تماس

en: Subject:
fa_IR: موضوع

en: Message:
fa_IR: متن پیام

en: Attachment:
fa_IR: پیوست

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Your name is required.
fa_IR: نام ضروری می باشد.

en: A proper e-mail address is required.
fa_IR: رایانامه ضروری می باشد.

en: Subject is required.
fa_IR: عنوان ضروری می باشد.

en: Message text is required.
fa_IR: متن پیام ضروری می باشد.

en: File format is not valid.
fa_IR: فایل آسیب دیده می باشد.

en: Please fill out the CAPTCHA.
fa_IR: لطفا کد امنیتی را وارد کنید.

en: Please make corrections below and try again.
fa_IR: لطفا پس از انجام اصلاحات دوباره ارسال نمایید.

en: Thank you for contacting us.
fa_IR: قدردان همیاری شما هستیم.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
fa_IR: اگر گزینه "انتقال به" انتخاب شود بایستی فیلد مربوط به تارنما را تکمیل کنید

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
fa_IR: این کاربر وجود ندارد، تغییرات ثبت نشد.

en: Please enter a valid email address. Settings are not saved.
fa_IR: لطفا از صحت رایانامه اطمینان حاصل فرمایید، تغییرات ثبت نشد.

en: Options saved.
fa_IR: تغییرات ثبت شد.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
fa_IR: اگر مایل به استفاده از فرم ارتباط با مدیریت می باشید، کد را در صفحه یا نوشته دلخواه قرار دهید :

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
fa_IR: اگر اطلاعات درخواستی زیر تکمیل نشود پیام به آدرس ثبت نام ارسال خواهد شد.

en: The user's email address:
fa_IR: از رایانامه کاربران استفاده کن :

en: Create a username
fa_IR: انتخاب شناسه کاربری

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
fa_IR: نام کاربری را که پیام را دریافت می کند مشخص کنید.

en: Use this email address:
fa_IR: استفاده از این رایانامه :

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
fa_IR: رایانامه ای را برای دریافت پیام مشخص کنید.

en: Additional options
fa_IR: گزینه های بیشتر

en: Display Attachment block
fa_IR: نمایش گزینه پیوست

en: Users can attach the following file formats
fa_IR: کاربران قادر به ارسال این نوع فایلها می باشند

en: Display Attachment tips
fa_IR: نمایش توضیحات پیوست

en: Display tips below the Attachment block
fa_IR: نمایش توضیحات بعد از پیوست

en: Display Send me a copy block
fa_IR: نمایش گزینه "ارسال یک نسخه برای من"

en: What to use?
fa_IR: چه استفاده ای؟

en: Wp-mail
fa_IR: افزونه ارسال رایانامه Wp-mail

en: You can use the wp_mail function for mailing
fa_IR: جهت ارسال رایانامه افزونه Wp-mail نصب کنید

en: Mail
fa_IR: رایانامه

en: To send mail you can use the php mail function
fa_IR: برای ارسال رایانامه می توانید از امکانات PHP استفاده کنید

en: Display phone field
fa_IR: نمایش فیلد شماره تماس

en: Name
fa_IR: نام

en: Phone
fa_IR: شماره تماس

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Message
fa_IR: متن پیام

en: Display additional info in email
fa_IR: اطلاعات بیشتر را در رایانامه نمایش بده

en: Sent from (ip address)
fa_IR: ارسال از سوی (ip address)

en: Date/Time
fa_IR: روز / زمان

en: Sent from (referer)
fa_IR: دریافت از سوی (referer)

en: Using (user agent)
fa_IR: استفاده از (user agent)

en: Action after email is sent
fa_IR: عکس العمل پس از ارسال

en: Display text
fa_IR: نمایش متن

en: Text
fa_IR: متن

en: Redirect to the page
fa_IR: انتقال به

en: Url
fa_IR: تارنما

en: Save Changes
fa_IR: ثبت تغییرات

en: Sorry, email message could not be delivered.
fa_IR: امکان ارسال رایانامه برای شما وجود ندارد.

en: You can attach the following file formats
fa_IR: می توانید فایل با این فرمت ارسال فرمایید

en: Send me a copy
fa_IR: به رایانامه من ارسال شود

en: Contact from
fa_IR: فرم ارتباط با مدیریت

en: Email
fa_IR: رایانامه

en: Site
fa_IR: سایت

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
fa_IR: اگر می توانید این MIME کاربران را ببینید، نوع آن قابل پذیرش نیست!

en: FAQ
fa_IR: سئوالات مطرح

en: Support
fa_IR: پشتیبانی
