contact_form - en to gl_ES translation catalogue (78 entries)

en: Activated plugins
gl_ES: Plugins activados

en: Read more
gl_ES: Ler máis

en: Settings
gl_ES: Configuracións

en: Installed plugins
gl_ES: Plugins instalados

en: Recommended plugins
gl_ES: Plugins recomendados

en: Download
gl_ES: Baixar

en: Install %s
gl_ES: Instalar %s

en: Install now from wordpress.org
gl_ES: Instalar agora desde wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
gl_ES: Se tes calquera dúbida, contacta no email plugin@bestwebsoft.com ou por medio do noso formulário de contato no sitio web.

en: Contact Form Options
gl_ES: Configuracións do Formulário de contato

en: Contact Form
gl_ES: Formulario de contato

en: Name:
gl_ES: Nome:

en: Email Address:
gl_ES: Enderezo electrónico:

en: Phone number:
gl_ES: Teléfono:

en: Subject:
gl_ES: Asunto:

en: Message:
gl_ES: Mensaxe:

en: Attachment:
gl_ES: Anexo:

en: Submit
gl_ES: Enviar

en: Your name is required.
gl_ES: O teu nome é obrigatorio.

en: A proper e-mail address is required.
gl_ES: É obrigatorio un enderezo de correo válido.

en: Subject is required.
gl_ES: O Assunto é obrigatorio.

en: Message text is required.
gl_ES: O texto da Mensaxe é obrigatorio.

en: Phone number is required.
gl_ES: O teléfono é obrigatorio.

en: File format is not valid.
gl_ES: Non é posíbel anexar o arquivo.

en: Please fill out the CAPTCHA.
gl_ES: Por favor, completa o CAPTCHA.

en: Please make corrections below and try again.
gl_ES: Por favor, fai as correccións abaixo e tenta enviar de novo a mensaxe.

en: Thank you for contacting us.
gl_ES: Moitas grazas contatares con nós.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
gl_ES: Se seleccionas a opción de Redireccionar para a páxina, tes que engadir un URL no seguinte campo

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
gl_ES: Non existe esta persoa usuaria. No se gardaron as configuracións.

en: Please enter a valid email address. Settings are not saved.
gl_ES: Por favor intorduce un enderezo electrónico válido. Non se gardaron as configuracións.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
gl_ES: Por favor intorduce un enderezo electrónico válido. Non se gardaron as configuracións.

en: Options saved.
gl_ES: Configuracións gardadas.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
gl_ES: Se queres engadir o Formulário de Contato no seu sitio web, só tes que copiar e colar este código no artigo, páxina ou widget:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
gl_ES: Se a inforación nos campos abaixo está baleira, as mensaxes han ser enviadas para um enderezo que xa foi especificado durante o rexistro.

en: The user's email address:
gl_ES: Usar o enderezo dunha das persoas usuarias:

en: Create a username
gl_ES: Seleciona o nome da persoa usuaria

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
gl_ES: Determina a persoa usuaria que recibirá as mensaxes enviadas polo Formulario de Contato.

en: Use this email address:
gl_ES: Usar este enderezo electrónico:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
gl_ES: Configura o enderezo electrónico que vai ser usado para recibires as mensaxes.

en: Additional options
gl_ES: Opcións adicionais

en: Display Attachment block
gl_ES: Mostrar a opción para anexar arquivos

en: Users can attach the following file formats
gl_ES: As persoas usuarias poden anexar arquivos do tipo:

en: Display Attachment tips
gl_ES: Ver as explicacións dos anexos

en: Display tips below the Attachment block
gl_ES: Amosar explicacións tras o bloqueo de arquivos adxuntos

en: Display Send me a copy block
gl_ES: Mostrar a opción Enviarme unha cópia

en: What to use?
gl_ES: Que queres usar?

en: You can use the wp_mail function for mailing
gl_ES: Para enviar o correo podes usar a función wp_mail do WordPress

en: Mail
gl_ES: Enderezo electrónico

en: To send mail you can use the php mail function
gl_ES: Para enviar o correo podes usar a función php mail

en: Change text of the 'FROM' field
gl_ES: Mudar campos do formulario de contato

en: Display phone field
gl_ES: Amosar campo teléfono

en: Required fields
gl_ES: Campo obrigatorio

en: Name
gl_ES: Nome

en: E-Mail Address
gl_ES: Enderezo electrónico:

en: Phone
gl_ES: Teléfono

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Message
gl_ES: Mensaxe

en: Display additional info in email
gl_ES: Ver Información adicional no correo

en: Sent from (ip address)
gl_ES: Enviado desde (Enderezo IP)

en: Date/Time
gl_ES: Data/Hora

en: Sent from (referer)
gl_ES: Procedente de de (orixe)

en: Using (user agent)
gl_ES: Usando (cliente de email)

en: Change the names of the contact form fields and error messages
gl_ES: Mudar a etiqueta dos campos no Formulario de contato

en: Action after email is sent
gl_ES: Acción despois do envío de correo

en: Display text
gl_ES: Mostrar a opción para anexar arquivos

en: Text
gl_ES: Texto

en: Redirect to the page
gl_ES: Redirecionar á páxina

en: Url
gl_ES: URL

en: Save Changes
gl_ES: Gardar as mudanzas

en: Sorry, email message could not be delivered.
gl_ES: Sentímoscho, o teu correo non pode ser entregado.

en: You can attach the following file formats
gl_ES: Podes anexar arquivos do tipo:

en: Send me a copy
gl_ES: Enviarme unha copia

en: Contact from
gl_ES: Formulario de contato

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Site
gl_ES: Sitio web

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
gl_ES: Se consegues ver esta MENSAXE entón é que o teu cliente non acepta tipos MIME! Por favor utiliza un cliente máis actualizado.

en: FAQ
gl_ES: Preguntas frecuentes

en: Support
gl_ES: Soporte
