contact_form - en to ua_UA translation catalogue (92 entries)

en: Activated plugins
ua_UA: Активовані плагіни

en: Read more
ua_UA: Читати далі

en: Settings
ua_UA: Налаштування

en: Installed plugins
ua_UA: Встановлені плагіни

en: Recommended plugins
ua_UA: Рекомендовані плагіни

en: Download
ua_UA: Завантажити

en: Install %s
ua_UA: Встановлено %s

en: Install now from wordpress.org
ua_UA: Встановити з wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
ua_UA: Якщо у вас є запитання, звертайтесь на plugin@bestwebsoft.com або заповніть контактну форму на нашому сайті

en: Contact Form Options
ua_UA: Налаштування контактної форми

en: Contact Form
ua_UA: Контактна форма

en: Name:
ua_UA: Ім'я:

en: Email Address:
ua_UA: E-mail адреса:

en: Phone number:
ua_UA: Телефон:

en: Subject:
ua_UA: Тема:

en: Message:
ua_UA: Повідомлення:

en: Attachment:
ua_UA: Прикріпити файл:

en: Submit
ua_UA: Підтвердити

en: Your name is required.
ua_UA: Необхідно вказати своє ім'я.

en: A proper e-mail address is required.
ua_UA: Необхідно вказати правильну email-адресу.

en: Phone number is required.
ua_UA: Необхідно вказати номер телефону.

en: Subject is required.
ua_UA: Необхідно вказати тему.

en: Message text is required.
ua_UA: Повідомлення не може бути порожнє.

en: File format is not valid.
ua_UA: Неправильний формат файлу.

en: Please fill out the CAPTCHA.
ua_UA: Будь ласка, введіть код КАПТЧА.

en: Please make corrections below and try again.
ua_UA: Будь ласка, внесіть поправки у відмічені поля і спробуйте знову.

en: Thank you for contacting us.
ua_UA: Дякуємо, що зв'язалися з нами.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
ua_UA: Якщо опція "Перенаправлення на сторінку" вибрана, то поле URL повинне бути заповнене в наступному форматі

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
ua_UA: Такого користувача не існує. Налаштування не збережено

en: Please enter a valid email address. Settings are not saved.
ua_UA: Будь ласка, введіть правильну ел.адресу. Налаштування не збережено.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
ua_UA: Будь ласка, введіть правильну ел.адресу у полі "Відправник". Налаштування не збережено.

en: Options saved.
ua_UA: Опції збережено.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
ua_UA: Якщо Ви хочете додати контактну форму на свій сайт, просто скопіюйте і вставите цей короткий код у Вашу публікацію, сторінку або віджет:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
ua_UA: Якщо Ви залишете поля порожніми, повідомлення буде надіслано на email-адресу, вказану під час реєстрації.

en: The user's email address:
ua_UA: Email користувача:

en: Create a username
ua_UA: Виберіть ім'я користувача

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
ua_UA: Введіть ім'я користувача, який повинен одержувати повідомлення з контактної форми.

en: Use this email address:
ua_UA: Використовувати цю email-адресу:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
ua_UA: Вкажіть email-адресу, на яку бажаєте отримувати повідомлення.

en: Additional options
ua_UA: Додаткові опції

en: Display Attachment block
ua_UA: Відображувати блок "Прикріпити файл"

en: Users can attach the following file formats
ua_UA: Користувачі можуть прикріплювати файли наступних форматів

en: Display Attachment tips
ua_UA: Показувати підказки для прикріплення файлів

en: Display tips below the Attachment block
ua_UA: Показувати підказки під блоком "Прикріпити файл"

en: Display Send me a copy block
ua_UA: Показати блок "Надіслати мені копію"

en: What to use?
ua_UA: Що використовувати?

en: You can use the wp_mail function for mailing
ua_UA: Для відправлення пошти ви можете використовувати функцію WordPress wp_mail

en: Mail
ua_UA: Пошта

en: To send mail you can use the php mail function
ua_UA: Для відправлення пошти ви можете використовувати функцію php mail

en: Change text of the 'FROM' field
ua_UA: Змінити текст поля "Відправник"

en: Enter the email address in the 'From' field
ua_UA: Введіть email-адресу в полі "Відправник"

en: The email address of the user who fills the form is going to be used in the field 'From'.
ua_UA: Email-адреса користувача, який заповнює форму, буде використана у полі "Відправник".

en: This email address will be used in the 'From' field.
ua_UA: Ця email-адреса буде використана у полі "Відправник".

en: Display phone field
ua_UA: Відобразити поле для телефону

en: Required fields
ua_UA: Обов'язкові поля

en: Name
ua_UA: Ім'я

en: E-Mail Address
ua_UA: E-Mail адреса

en: Phone
ua_UA: Номер телефону

en: Subject
ua_UA: Тема

en: Message
ua_UA: Повідомлення

en: Display additional info in email
ua_UA: Відображати додаткову інформацію в email

en: Sent from (ip address)
ua_UA: Надіслано від (ip адреса)

en: Date/Time
ua_UA: Дата/Час

en: Sent from (referer)
ua_UA: Надіслано від (реферер)

en: Using (user agent)
ua_UA: Використовується (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
ua_UA: Налаштування мови для назв полів форми

en: Add language
ua_UA: Додати мову

en: Change the names of the contact form fields and error messages
ua_UA: Змінити назви полів контактної форми і повідомлення про помилку

en: English
ua_UA: Англійська

en: Error message for the Name field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Ім'я

en: Error message for the Email field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Email

en: Error message for the Phone field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Номер телефону

en: Error message for the Subject field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Тема

en: Error message for the Message field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Повідомлення

en: Error message for the Attachment field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Вкладені файли

en: Error message for the Captcha field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Captcha

en: Error message for the whole form
ua_UA: Повідомлення про помилку для всієї форми

en: Use shortcode
ua_UA: Використовувати скорочення

en: for this language
ua_UA: для даної мови

en: Action after email is sent
ua_UA: Дія після відправлення email

en: Display text
ua_UA: Показати текст

en: Text
ua_UA: Текст

en: Redirect to the page
ua_UA: Перенаправлення на сторінку

en: Save Changes
ua_UA: Зберегти зміни

en: Sorry, email message could not be delivered.
ua_UA: Вибачте, ваше email-повідомлення не може бути доставлене.

en: You can attach the following file formats
ua_UA: Користувачі можуть прикріплювати файли наступних форматів

en: Send me a copy
ua_UA: Надіслати мені копію

en: Contact from
ua_UA: Контактна форма

en: Site
ua_UA: Сайт

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
ua_UA: Якщо Ви не бачите цей MIME, це означає, що цей MIME тип не підтримується Вашим email-клієнтом!

en: Support
ua_UA: Підтримка

en: Are you sure that you want to delete this language data?
ua_UA: Ви справді хочете видалити дані для цієї мови?
